KURUMSAL

Gala Villas & Suites Gala Bodrum

Gala Bodrum Yapı A.Ş. kurucu ortaklarından Tekin Yapı ve Dad Yapı, başta Ankara olmak üzere Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde 600.000 metrekarenin üzerinde konut inşaatını başarıyla tamamlamış ve zamanında teslim etmiştir. 

Geçtiğimiz 50 yıl içinde, özellikle Ankara’nın Şereflikoçhisar ve Çankaya ilçelerinin yanı sıra, Muğla'nın Bodrum, İzmir’in Çeşme ve Aydın’ın Didim ilçelerinde çeşitli projeler gerçekleştirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeyerek, 1.sınıf malzeme, çağdaş tasarım ve seçkin konumlardaki projelerini başarı ve gününde tamamlayarak gücünü kanıtlamıştır. 

Bu projeler arasında konut, ofis, yazlık, otel ve yurt inşaatları bulunmaktadır. 

2021 yılında Bodrum’un değerli bir inşaat şirketi Dad Yapı ile birleşerek Gala Bodrum A.Ş. firmasını kuran Tekin Yapı portföyüne yeni çok özel projeler katmaya devam etmektedir.

YAŞAM BODRUM'DA DAHA KEYİFLİ

Seçkin Konum

Gala Bodrum A.Ş. projelerini seçerken konuma çok önem vermektedir. Özellikle çok değerli adreslerde prestijli mekan üretmek prensibimizdir. 
 

Çağdaş Mimari

Projelerimiz çok özel mimarlar tarafından tasarlanmaktadır. Günümüz tasarım özelikleri kullanım rahatlığı ve fonksiyonelliği ile harmanlanmaktadır. 
 

1. Sınıf Malzeme

İnşaatların tümünde malzeme kalitesinden ödün vermeden piyasanın en seçkin ürünlerinin kullanılması birinci önceliğimizdir.
 

İletişim Formu